menu close

NPR: Клініка претендує на успіх у створенні малюків з ДНК трьох батьків


Rob Stein/NPR


У клініці, обабіч дороги однієї із вулиць Києва, столиці України, лікарі роблять щось неймовірне, те, що більше не роблять ніде у світі: використовуючи ДНК трьох різних людей, створюють малюків для жінок, які страждають безпліддям.

«Якщо ти можеш допомогти сім’ям мати свою власну дитину, чому це має бути заборонено ?»,- запитує директор клініки «НАДІЯ». «Це мрія – мати генетичний зв'язок з дитиною».

Я приїхав до України, оскільки пан Зукін пообіцяв мені незвичайний візит до клініки, та пообіцяв показати як науковці створюю малюка від «трьох батьків» – процедуру, що заборонена FDA в Америці.

Також, нам дозволили взяти інтерв’ю у мами 15-місячного хлопчика, одного із чотирьох, які з’явилися на світ у такий спосіб.

Провідні дослідники з питань етики і генетики критикують клініку за те, що вони поспішили використовувати цей метод для лікування безпліддя. Кажуть, ніхто не знає, чи будуть такі діти здорові. І деякі турбуються про те, що процедура може відкрити двері для створення «дизайнерських дітей».

Джерело

Форма запиту

 
close

Thank you for reply!

We will contact you soon

close

Form can't be submitted!

Please complete the anti-spam verification